• Wtorek | 25.06.2024


      • Aktualności
      • SKLEP
      • Integracje
      • Imprezy
          Fotorelacje
          Filmy
          Terminy
      • Klub
          Kontakt
          Statut
          Historia klubu
          Rajdy
      • Nasze Rajdy
          Formularz
      • PPW
          Info
          harmonogram
          baza noclegowa
          II runda
      • Użytkownicy
      • Forum
      • Linki
      • Konto
          Logowanie
          Rejestracja
      • Kosynier4x4 T3AM
          Paczka Śliwek 4x4
          GATKI 4x4
          Czachur Trio
RAJD KOSYNIERÓW| 21.04.2008 @ 17:54
      RAJD KOSYNIERÓW

Naszymi sponsorami zostali:

KLAFS sauny

RAW materials

Natomiast patronat medialny przejęły:

Radio RMI fm

Gazeta OFF-ROAD PL magazyn 4x4

TVP3-Poznań

Więcej informacji o rajdzie poniżej.
Autor: MatI
III Kaliski rajd samochodów terenowych| 21.04.2008 @ 17:45
     Już po raz drugi członkowie naszego klubu uczestniczyli w rajdzie w Kaliszu. Wspaniała zabawa, swietna organizacja i jazda bez zbędnego cisnienia po ciekawych terenach okolic Kalisza.

Zdobylismy 4 pierwsze miejsca w ekstremie i trzecie miejsce w klasie turystycznej naszej debiutantki Bożeny

EXTREME
I - Piotr Płocki, Andrzej Jarochowski
II - Grzegorz Głowacki, Zbigniew Górny
III - Maciej Radomski, Adam Szelerski
IV - Wojciech Głowacki, Jakub Głowacki (nasi najwięksi pechowcy rajdu :) )
...
XXIV - Radosław Maciejak, "Szwagier"

Turystyczna
..
III - Bożena Głowacka, Mateusz Głowacki
Autor: MatI
RAJD KOSYNIERÓW - 03.05.08| 04.04.2008 @ 19:34
      RAJD KOSYNIERÓW

Jako klub formalnie istniejemy w swiecie offroadowym od 2006 roku. Startujemy w licznych imprezach teraz już nawet rangi Pucharu Polski i podobnych. Zawsze korciło nas żeby zorganizować prawdziwy rajd. Chcielismy pokazać mieszkańcom Miłosławia i okolic o co chodzi w tym naszym "dziwacznym" jak na ich gust sporcie, a także zachęcić do wspólnej zabawy w terenie. Chcieliśmy połaczyć nasz rajd z obchodami dni naszego miasta i tak też uczynilismy. W majowy weekend w naszym mieście odbywaja się wspomniane imprezy a w sobotę (3 maja) główna atrakcja będzie RAJD KOSYNIERÓW który sciagnie (mamy nadzieje) wielu kibiców jak i osób z okolic chętnych zasmakowania jazdy w terenie.

Rajd będzie miał charakter przeprawowo turystyczny, zawodników podzielimy na dwie klasy: eksremalna (z wyciagarka) oraz wyczynowo-turystyczna. Trasa ma przebiegać po drogach gruntowych i bedzie podzielona na trzy pętle. Każda petla swój poczatek i koniec będzie miała na bazie rajdu, gdzie umiescimy też próby do pokonania po każdym przejezdzie. (robimy 1 pętle, wracamy na baze robimy próbę i możemy robic następna trasę) Próby terenowe beda miały charakter pieczštek, jak i przejazdów między taœmami po okreœlonym terenie, na których też moga być pieczętki lub sędzia. Przejazdy między tasmami moga być na czas lecz nie na wyscigi.

KLASY:

ekstremalna - wymagana jest wyciagarka i większe umiejętnisci. trasa będzie techniczna przez co wymagajaca dla kierowcy i pilota którzy będa musieli wykazać się mysleniem i techniką jazdy.

wyczynowo-turystyczna - klasa uniwersalna, moga w niej startowac osoby poczatkujace a także Ci chcacy się zabawić w trudniejszym (ale nie ekstremalnym) terenie. Przewidujemy miejsca gdzie będzie można poobserwowac zmagania innych.

Podzielilismy zawodników na dwie grupy ze wzgledu na możliwoœc startu osób poczštkujšcych z naszych okolic. Rajd odbędzie się 3 Maja w sobotę w Miłosławiu w Wielkopolsce 15 km od Wrzeœni. Chcemy tym rajdem rozpromować OFF ROAD w naszym regionie więc bardzo chętnie zapraszamy każdego posiadacza terenówki (zmoty jak i seryjnego auta) na wspaniałš zabawe w terenie!

Liczba załóg ograniczona do 20 extr i 30 w-t

zgłoszenia można dokonywać na adres: kosynier4x4@wp.pl wpisujac: adres, dane kierowcy i pilota, auto, oraz klase.

Wpisowe wynosi 150 zł a zaliczkę w wysokosci 50 zł prosimy wpłacać na konto:
Andrzej Jarochowski
PKO BP
52 1020 4115 0000 9602 0022 1945

Istnieje możliwosć wpłaty całego wpisowego na konto.
prosimy dopisać ZALICZKA lub WPISOWE w zależnosci od wplaconej kwoty.

BAZA NOCLEGOWA (podana odległość od bazy rajdu)

HOTEL BOSS - siedziba klubu (1km)

Agroturystyka JAWITA - 5km

DARZ BÓR - 1 km


Lista startowa dostępna tutaj
Autor: MatI
Wyznaczanie tras RAJDU KOSYNIERÓW| 04.04.2008 @ 19:33
     W sobotę wsiadamy do naszych terenówek i jedziemy wyznaczać dokładnetrasy rajdu. Zdjęcia niebawem!
Autor: MatI
[spotkanie] spotkanie klubowe| 04.04.2008 @ 19:31
     Spotkanie klubowe odbywać się będzie co wtorek o 19:00 w hotelu BOSS w Miłosławiu. ZAPRASZAMY
Autor: MatI
Rajd Wiosny Ludów 27.04.08| 04.04.2008 @ 08:03
     Autodrom4x4 & Kopara Team zapraszają w niedzielę 27.04.2008r.na zlot pojazdów terenowych połączony z rajdem o Puchar Burmistrza Książa Wlkp. Zlot jest oficjalną imprezą towarzyszącą obchodom 160 rocznicy Wiosny Ludów. Impreza ma charakter zlotu, rywalizacja polegać będzie na zbieraniu pieczątek rozmieszczonych na 8 hektarach Autodromu4x4. Pieczątek będzie około 50, rozmieszczonych w miejscach o różnym stopniu trudności. Tak więc będą pieczątki które można zdobyć każdym autem terenowym, pieczątki w trudno dostępnych miejscach, a także pieczątki niemożliwe do zdobycia- te są punktowane najwyżej (-: . Aby rywalizacja odbywała się jak najbardziej sprawiedliwie dokonujemy podziału na klasy: klasa WYCZYN-wszystkie auta z napędem 4x4 , dopuszcza się wyposażenie auta w niefabryczne opony; klasa Extrem- auta po przeróbkach, wyposażone w wyciągarki, wszelkiego rodzaju ?zmoty?; klasa Quad przeznaczona dla quadow. Aby uspokoić wszystkich, którzy bawili się u nas na poprzednich zlotach informujemy, że większość pieczątek będzie rozmieszczona w innych miejscach aniżeli poprzednio .Ponadto najważniejszą sprawą jest współpraca załogi oraz wzajemna pomoc, co pokazały poprzednie imprezy, a drugorzędną stan przygotowania auta do jazdy w terenie.Dodatkową atrakcją będzie uroczysta parada wszystkich pojazdów na zakończenie imprezy ulicami Książa Wlkp. w asyście policji. Zlot jest również rocznicą pierwszej imprezy która odbyła się na Autodromie4x4 w kwietniu 2006 roku. Każda załoga ( dwie osoby) biorąca udział w imprezie ma zapewnione podczas imprezy ubezpieczenie, ciepłe i zimne napoje, ciepły posiłek, pamiątkowe nalepki, zwycięzcy rajdu okolicznościowe dyplomy i puchary. Na miejscu będzie możliwość skorzystania z grill baru dla pozostałych uczestników zlotu i kibiców. UWAGA!!! Każda załoga musi dokonać wcześniejszego zgłoszenia mailem pod adresem info@autodrom4x4.pl lub telefonicznie 500595660, 695442335, 692582888 . Koszt uczestnictwa w imprezie dla aut terenowych i quadów to 100 zł/pojazd. Wszyscy uczestnicy powinni stawić się na terenie Autodromu4x4 27.04 o godz. 10 rano. Zapraszamy serdecznie.KOPARA TEAM
Autor: szeler
Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Nastpne

Najnowsze zdjęcia
z rajdów:© 2007 - www.Kosynier4x4.pl All rights reserved. www.Programa.pl
aktualności | fotorelacje | terminy imprez | użytkownicy | forum