• Wtorek | 21.05.2024


      • Aktualności
      • SKLEP
      • Integracje
      • Imprezy
          Fotorelacje
          Filmy
          Terminy
      • Klub
          Kontakt
          Statut
          Historia klubu
          Rajdy
      • Nasze Rajdy
          Formularz
      • PPW
          Info
          harmonogram
          baza noclegowa
          II runda
      • Użytkownicy
      • Forum
      • Linki
      • Konto
          Logowanie
          Rejestracja
      • Kosynier4x4 T3AM
          Paczka Śliwek 4x4
          GATKI 4x4
          Czachur Trio
Nadwarciańska wyprawa - Lany Poniedziałek 2oo8| 24.03.2008 @ 23:52
     Jak co roku drugi dzień swiat spędzilismy za kierownicami naszych terenówek. Była to rodzinna wyprawa nad rozlewiska warty połaczona z duża iloscia wody - jak na Lany Poniedziałek przystało.


Jutro 25.03.08 o godzinie 19:00 w hotel BOSS w MIłosławiu odbędzie się spotkanie klubowe.
Autor: MatI
RAJD KOSYNIERÓW - lista startowa| 22.03.2008 @ 11:49
     Lista Startowa dostępna tutaj
Autor: MatI
RAJD KOSYNIERÓW - 3 maj 2008| 20.03.2008 @ 13:45
      RAJD KOSYNIERÓW

Jako klub formalnie istniejemy w swiecie offroadowym od 2006 roku. Startujemy w licznych imprezach teraz już nawet rangi Pucharu Polski i podobnych. Zawsze korciło nas żeby zorganizować prawdziwy rajd. Chcielismy pokazać mieszkańcom Miłosławia i okolic o co chodzi w tym naszym "dziwacznym" jak na ich gust sporcie, a także zachęcić do wspólnej zabawy w terenie. Chcieli?my połaczyć nasz rajd z obchodami dni naszego miasta i tak też uczynilismy. W majowy weekend w naszym mie?cie odbywaja się wspomniane imprezy a w sobotę (3 maja) główna atrakcja będzie RAJD KOSYNIERÓW który sciagnie (mamy nadzieje) wielu kibiców jak i osób z okolic chętnych zasmakowania jazdy w terenie.

Rajd będzie miał charakter przeprawowo turystyczny, zawodników podzielimy na dwie klasy: eksremalna (z wyciagarka) oraz wyczynowo-turystyczna. Trasa ma przebiegać po drogach gruntowych i bedzie podzielona na trzy pętle. Każda petla swój poczatek i koniec będzie miała na bazie rajdu, gdzie umiescimy też próby do pokonania po każdym przejezdzie. (robimy 1 pętle, wracamy na baze robimy próbę i możemy robic następna trasę) Próby terenowe beda miały charakter pieczątek, jak i przejazdów między taśmami po określonym terenie, na których też moga być pieczętki lub sędzia. Przejazdy między tasmami moga być na czas lecz nie na wyscigi.

KLASY:

ekstremalna - wymagana jest wyciagarka i większe umiejętnisci. trasa będzie techniczna przez co wymagajaca dla kierowcy i pilota którzy będa musieli wykazać się mysleniem i technik? jazdy.

wyczynowo-turystyczna - klasa uniwersalna, moga w niej startowac osoby poczatkujace a także Ci chcacy się zabawić w trudniejszym (ale nie ekstremalnym) terenie. Przewidujemy miejsca gdzie będzie można poobserwowac zmagania innych.

Podzielilismy zawodników na dwie grupy ze wzgledu na możliwośc startu osób początkujących z naszych okolic. Rajd odbędzie się 3 Maja w sobotę w Miłosławiu w Wielkopolsce 15 km od Wrześni. Chcemy tym rajdem rozpromować OFF ROAD w naszym regionie więc bardzo chętnie zapraszamy każdego posiadacza terenówki (zmoty jak i seryjnego auta) na wspaniałą zabawe w terenie!

Liczba załóg ograniczona do 20 extr i 30 w-t

zgłoszenia można dokonywać na adres: kosynier4x4@wp.pl wpisujac: adres, dane kierowcy i pilota, auto, oraz klase.

Wpisowe wynosi 150 zł a zaliczkę w wysokosci 50 zł prosimy wpłacać na konto:
Andrzej Jarochowski
PKO BP
52 1020 4115 0000 9602 0022 1945

Istnieje możliwosć wpłaty całego wpisowego na konto.
prosimy dopisać ZALICZKA lub WPISOWE w zależnosci od wplaconej kwoty.

BAZA NOCLEGOWA (podana odległo?ć od bazy rajdu)

HOTEL BOSS - siedziba klubu (1km)

Agroturystyka JAWITA - 5km

DARZ BÓR - 1 km
Autor: MatI
AUTODROM4x4 & KOPARA Team| 19.03.2008 @ 21:50
     Wiosenne gonienie zająca
Autodrom4x4 i Kopara Team
zapraszają na zlot Off Road pod hasłem "Wiosenne gonienie zająca". Zlot odbędzie się 30.03.2008r. na Autodromie 4x4 we Włościejekach k/Książa Wlkp. NA 8 ha terenu rozmieszczone będzie ok. 50 pieczątek o różnym stopniu trudności które tym razem potraktujemy jako "wiosenne zające" które należy złapać. Podział aut na dwie klasy-wyczyn i extrem. Zapraszamy o godz. 9.30. Do godz. 10,30 plombowanie kart drogowych i odprawa, zdanie kart do godz 15-tej. Następnie zapraszamy na grochówkę, wspólne ognisko i kiełbaski. Po podliczeniu punktacji nastapi ogłoszenie wyników, rozdanie dyplomów i pucharów ( lub nagród). W międzyczasie wszyscy uczestnicy mogą robić przerwy na regeneracje sił przy ognisku w bazie zlotu. Spotkanie ma charakter integracyjny, piknikowy, nie zabraknie jednak zdrowej rywalizacji i adrenaliny-uczestnicy zlotu "Rozpoczęcie sezonu "mogą coś na ten temat powiedzieć.... Duża część pieczątek do zdobycia również przez seryjne terenówki bez przeróbek-zachęcamy wszystkich którzy zaczynają dopiero przygodę z Off Roadem. Zapraszamy również do uczestnictwa w imprezie posiadaczy Quadów-obowiązują te same zasady jak dla aut terenowych,czyli zaplombowane karty drogowe i zdobywanie pieczątek-punktów. Oczywiście osobna klasyfikacja. Wszystkim uczestnikom zapewniamy ubezpieczenie,ciepły posiłek, ciepłe i zimne napoje,dużo błota,podniesiony poziom adrenaliny i przede wszystkim wspaniałą zabawę- w terenie do tego przeznaczonym. Koszt uczestnictwa w imprezie dla wszystkich pojazdów- 100 zł (bez ograniczenia ilości osób ). Zgłoszeń można dokonywać pod adresem e-mail: info@autodrom4x4.pl lub telefonicznie :500 595 660 692 582 888, 695 442 335. UWAGA! Każdy uczestnik musi dokonać wcześniejszego zgłoszenia uczestnictwa-mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy serdecznie-Autodrom4x4 & Kopara Team.
Autor: szeler
Pierwsza runda H4X4 OLSZYNA| 10.03.2008 @ 18:37
     W sobotę wystartowała pierwsza runda H4x4 2008. Tym razem walka na torze w Olszynie trwała cztery zamiast sześć godzin, czego rezultatem była jeszcze bardziej zażarta rywalizacja. Nie było czasu na odpoczynek ani znużenie, nawet drobna awaria mogło spowodować spadek o kilka miejsc w klasyfikacji. W zawodach wzięło udział ponad 50 aut!
Na starcie było tak tłoczno, że samochody musiały stanąć w kilku rzędach. Pierwsze minuty rywalizacji mogły budzić obawy, że tor w Olszynie nie podoła tak dużej liczbie zawodników. Na zakrętach kotłowało się, czasem dochodziło do bezpośredniej walki zderzak w zderzak. Na pierwszych okrążeniach na prowadzenie wysforowała się przerażająca Smoczyca z bielskiego Extrem4x4 Racing Team, której ryk z ponad 4-litrowego silnika słychać było w promieniu kilku kilometrów. Kierujący nią Damian Baron bodaj już na 2-okrążeniu zaczął dublować najwolniejsze załogi. Stawka zawodników szybko się rozciągnęła i choć czasem któryś z kierowców popełniał błąd, na trasie rzadko zdarzały się korki, a i miejsca na wymijanie nie brakowało.
- Chcieliśmy przyspieszyć H-6, stąd decyzja o skróceniu zawodów ? mówi Albert Gryszczuk. ? Uprościliśmy również nieco trasę ? zamiast podstępnego rowu, wyznaczyliśmy szybki ?kaloryfer?, na którym auta pędziły z maksymalną szybkością. W efekcie oceniam, że prędkość samych zawodów wzrosła o około 20 procent.
Większe ciśnienie u zawodników zaowocowało również większą liczbą dramatycznych zdarzeń. W sumie w trakcie zawodów auta aż siedmiokrotnie wywracały się na bok lub dachowały. Pod koniec imprezy wiele z nich było tak zdefasonowanych, że zupełnie nie przypominały samochodów, które stanęły na starcie.
W zawodach wystartowała również załoga KOPARA TEAM która mimo drobnych awarii zajęła 3 MIEJSCE zdobywając 23 OKRĄŻENIA
Korzystając z okazji chciałbym podziękować Adamowi i Szymonowi za przygotowanie KOPARKI Również DUŻE podziękowania dla firmy DPR RUNOWSKI z PRZECŁAWIA za udostępnienie auta do transportu KOPARY na H4X4 oraz dla MACA który po raz pierwszy wystartował jako pilot.
Autor: KOPARA
[spotkanie] spotkanie klubowe juz w ten wtorek!| 10.03.2008 @ 17:58
     Spotkanie klubowe odbędzie się jutro 11.03.08 o godz. 19:00 w hotelu BOSS w Miłosławiu.

ZAPRASZAMY !
Autor: MatI
Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Nastpne

Najnowsze zdjęcia
z rajdów:© 2007 - www.Kosynier4x4.pl All rights reserved. www.Programa.pl
aktualności | fotorelacje | terminy imprez | użytkownicy | forum